Wondershare TunesGo

9.5.1

iTunes'ta olmayan şeyin keyfini çıkarın ve cihazlarınızı eş zamanlayın

oy
0

69.9k

Bu uygulamayı oyla

iPhone, iPad ya da iPod gibi bir Apple cihaza sahipseniz, bilgisayarınız üzerindeki dosyaların hepsini transfer etmek ve yönetmek için bu aracı kullanın, hem de iTunes'un yapmanıza izin verdiğinden çok daha pratik bir şekilde.

TunesGo telefonunuzda kayıtlı olan müzik, resim ve çalma listelerini paylaşır; bu dosyaları yönetmenize, göndermenize ve almanıza izin verir, ayrıca bilgisayarınızdan ya da iTunes'dan uygulamaya transfer edebilirsiniz ya da tam tersini gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamanın iyi yanlarından biri de otomatik olarak müzik ve video dosyalarını uygulamaya transfer ederken telefonunuzla uyumlu olan formatlara dönüştürebiliyor olmanız.

Buna ek olarak, rehber listenizi organize etmek, düzenlemek ve çift olanları silmek için Outlook ile senkronize etmek ve kopyalamak amacıyla TunesGo'yu kullanabilirsiniz. Bu araç, sistemi tekrar kurduktan ya da iTunes bloke olduktan sonra tüm müziklerinizi kaybettiğinizde de mükemmel çalışır, çünkü böyle bir durumda tek yapmanız gereken iPhone ya da iPad ile sabit sürücünüz üzerindeki kütüphaneleri senkronize etmek.

TunesGo uygulamasını öne çıkaran bir diğer özellik ise aynı anda çoklu Apple cihazlara bağlanmanıza ve sadece bir kaç tıkla direkt olarak aralarında dosya paylaşımına izin vermesidir.
Notlar

iPhone 5S/5C/5/4S, iPod Touch 4 ve 5, iPad mini ile uyumludur.

Uptodown X